OSO Line
Etkili Çözümler
için gücümüzü birleştirdik ...
OSO Line

» Satınalma DergisiBir önceki sayfaya dön

Satınalma Dergisi 5. senesinde Türkiye’nin her yerinden Apple Store, Google Play ve Turkcell Dergilik (Platin üyeler için ücretsiz) üzerinden dijital dergi formatında takip edilmektedir. Tüm arşiv sayılarına rahatlıkla erişilebilmektedir. Düzenli aylık basılı dergi özelliği ile de okuyucuları ile buluşmaktadır.

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yöneticilerinin Dergisi Satınalma, tüm sektörlerden satınalma, pazarlama, satış, lojistik ve tedarik zinciri yöneticilerinin buluşma ve bilgi paylaşım noktası olma özelliğini taşımaktadır.

Satınalma Dergisi’nin amacı; satınalma mesleğinin ülkemizde gelişmesine ve hak ettiği değeri görmesine katkıda bulunmaktır. Bu kapsamda mesleğin doğru algılanması ve daha profesyonel bir zeminde yürütülmesi için gerekli faaliyetlere destek vermek Satınalma Dergisi olarak temel ilkemizdir.

Dergimizde Sektörel gelişmeler, şirket haberleri, Satınalma Operasyonları, Satınalma Organizasyonu, Tedarikçi Performans Değerlemesi, Ortak Satınalma, e-Satınalma, Kamu Yönetiminde Satınalma, Depo Yönetimi, Lojistik, Stratejik Yönetim, İş Güvenliği, Hukuk ve Sektörel Tedarik Zinciri Yönetimi uygulamalarına geniş yer verilmektedir.

Web: http://www.satinalmadergisi.com