OSO Line
Etkili Çözümler
için gücümüzü birleştirdik ...
OSO Line

» Pts KargoBir önceki sayfaya dön

29 Nisan 1997 tarihinde kurulan PTS Worldwide Express, uluslararası ekspres kurye taşımacılığı alanındaki ilk Türk Markasıdır. 220'yi aşkın ülke ve özerk bölgeye doküman, paket ve her türlü kargoyu, en kısa sürede, maksimum güvenlikte ve en uygun fiyatlarla taşıyan PTS Worldwide Express, yüzde yüz Türk sermayeli ilk uluslararası hızlı hava taşımacılığı yapan Türk firmasıdır.

1997 yılından bu yana 'hızlı hava taşımacılığı' sektöründe hizmet veren PTS Worldwide Express, sektörün genç firması olmanın verdiği dinamizmi, deneyimli iş gücü ile birleştirerek kısa sürede sektöründeki ilk beş firma arasındaki yerini almıştır.

TECRÜBE
13 Yıllık PTS Tecrübesi 

Her gün düzenli olarak Atatürk Hava Limanı'ndan yapılan Almanya uçuşlarının yanısıra israil, Birleşik Arap Emirlikleri ve Çin'e yaptığı direkt uçuşlarla, gönderilerin teslimat süresini kısaltmayı hedefleyen PTS Worldwide Express, uluslararası arenada kurmuş olduğu çalışma ortaklıkları, ekspres kurye sektöründeki modern teknik ekipman ve deneyimli personeli ile sorunlara özel çözümler üreterek pazar payını giderek artırmaktadır.

Faaliyetlerimiz, ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve fiikayetleri Standartları ve TSE’nin, çalışma alanımızla ilgili tüm yeterlilik belgeleri kapsamında kalite standartlarına uygun bir düzeyde sürdürülmekte ve her yıl hizmet kalitesi yönünden bağımsız kuruluşlar tarafından denetlenmektedir.

Sadece merkezimizde bulunan 50 yi aşkın operasyon elemanı, Aanadolu yakasındaki şubesi ve tüm dünyada işbirliği yaptığı firmaların toplamda 1 milyon kişiyi aşan çalışan sayısı ile dünyadaki en ücra noktalara bile servis verebilmekte olan PTS, 1 milyon USD ödenmiş sermayesi ile sadece istanbul'da 5000 üzerinde firmaya en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Butik hizmet mantığı ile, alınan her işin en önemli iş olduğu bilinci ile hizmet verilmekte ve bu sayede hiçbir şikayet platformunda çözülmemiş müşteri sorunu bırakılmamaktadır