OSO Line
Etkili Çözümler
için gücümüzü birleştirdik ...
OSO Line

» Performans Gümrük MüşavirliğiBir önceki sayfaya dön

Performans, gümrük müşavirliği, gümrükleme hizmetleri, danışmanlık, mevzuat ve G.T.İ.P çalışmaları ile Dış Ticaret sektöründe teknoloji temelli bir Gümrük Müşavirliği firmasıdır. Performans’ın sunduğu teknolojik hizmetler, bilgi ve tecrübenin aktarımı, müşterilerine Dış Ticaret sektöründe rekabet avantajı sağlarken, gümrükleme hizmetlerindeki maliyetlerini de düşürmektedir. Bunun için öncelikle sektörünüzdeki rekabet ortamını, iş hacminizi, Dış Ticaret’e konu olmuş malzemeniz hakkındaki mevzuatı, inceleyerek analizler yapan Performans, gümrükleme işlemlerinizde size hız, kesintisiz bilgi akışı ve ekonomik çözümler sunar. Teknoloji alanındaki büyük yatırımı ile müşterisine kesintisiz hizmet sunabilmekte ve günümüzde en değerli hazine olan zamanın uygun kullanımını sağlamaktadır.

Büyük ölçekli, çok uluslu şirketlerden, daha küçük ve yerel işletmelere kadar, tüm müşterilerine beklenti ve ihtiyaçlarına uygun hizmet vermesi, Performans’ı sektörde önemli bir yere taşımaktadır. Performans hizmet yelpazesindeki çeşitlilik sayesinde gıdadan, otomotive bir çok konuda uzman bir ekibi bünyesinde barındırmaktadır. Bilginin bu derece çeşitliliği müşterilerimizin faydalanabileceği zengin bir yapı oluşturmaktadır. Gümrük Müşavirleri, Gümrük Müşavir Yardımcıları ve Dış Ticaret uzmanlarından oluşan ekibiyle, Performans’ın personeli ortak bir hedefe sahiptir: Gümrükleme hizmetlerinde hız kazandırmak, güven vermek ve çözüm üretmek.

PERFORMANS'IN Yapısı, işleyişi ve Kadrosu

Firmamız 15.09.2006 tarihinden itibaren ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Belgesini almıştır. (Belge No: 901018) 2004 yılında bu yana firma personeli, şirketimizin hazırladığı program dahilinde “kalite” öncelikli olmak üzere kişisel gelişim programlarına katılmaktadır. ISO çalışmaları esnasında tüm çalışanlarımız, şirketimizin Kalite Okulları Merkezi ile yaptığı bir organizasyonla “Kalite Yolunda İlerleme” sloganıyla uzun bir eğitim programına katılmış ve aynı zamanda kendi duygu, düşünce ve amaçlarını anlatan politikayı kendileri yaratmışlardır. Üniversitelerin Dış Ticaret ya da Gümrük bölümlerinden mezun kadrosu ile kaliteli hizmetin tek çözüm olduğu konusunda hem fikirdir. Firmamız dört ana bölümden oluşmaktadır; Operasyon, Gümrük Operasyon, Finans ve Muhasebe, Müşteri İlişkileri ve Satış. Operasyon Bölümümüz Müşteri Temsilcilerimizin de içinde yer aldığı bölümdür, aynı zamanda tüm müşterilerimize hizmet veren Kurye ve Mevzuat Servisleri de Operasyon Bölümü içinde yer almaktadır. fiirketimizin verdiği tüm hizmetler entegre bir sistem üzerinden tüm departmanların izleyebildiği şekilde gerçekleştirilir ve sonuçlandırılır. İşlemlerin her aşaması da, internet üzerinden izlenebilmekte ve aynı zamanda anlık ileti aracılığıyla da müşterilerimize beyannamenin aşamaları iletilmektedir.

Mevzuat Servisimiz güncel bilgileri sistemimize tanıtımı yapılmış tüm müşterilerimize e-posta yoluyla ulaştırır. İstanbul ve İzmit gümrüklerinin tümünde Gümrük Operasyon Ekiplerimiz mevcuttur. Kurye ve gümrük ekiplerinin ulaşımları şirkete ait binek otolarla yapılmakta, hızlı gönderiler motorlu kuryelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. fiirketimize ait tüm araçlar ve motorlar internet üzerinden takip edilmektedir. Özellikle Kurye servisimiz bu teknolojiyi kullanarak hizmet vermektedir.